Кондиціонер тепловий насос Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG R32 Wi-Fi
Доставка по Україні БЕЗКОШТОВНО!
- Кондиціонер тепловий насос Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG R32 Wi-Fi серія Nordic EVO NG працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для приміщень площею до 25 м²
- Тепловий насос працює з високою енергоефективністю класу A++ в режимі обогріву (от -25°С до +24°С).
- У режимі охолодження показник енергоефективності A++ (от +18°С до +52°С).
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфон.
Технічні характеристики Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG R32 Wi-Fi:
Основні функції:
| Фільтрування | так |
| Охолодження | так |
| Осушення повітря | так |
| Обігрів | так |
| Вентиляція | так |
| Іонізація | так |
Основні характеристики:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 0,57 (0,13-1,43) / Тепло: 0,62 (0,17-1,55) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 6,3(А++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 4,8(А++) |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 40/36/24/19 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 830х540х325 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 792х279х195 |
| Розмір приміщення, м² | 25 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 2,50 (0,78-2,90) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 2,80 (0,73-3,30) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 520/440/230/150 |
| Напруга, В/Гц/Ф | 220-240/50/1 |
| Колір | Білий |
| Енергоефективність у режимі охолодження (EER) | 4,56 |
| Енергоефективність в режимі нагрівання (COP) | 4,52 |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -25°С до +24°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от +18°С до +52°С |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | до -25°C на обогрев |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Авторозморожування | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | Panasonic |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 540 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 9,53/3/8" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,38/1/4" |
Документація для Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG R32 Wi-Fi
| Інструкція з експлуатації: | Завантажити PDF |

- Тепловой насос Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG работает на обогрев до -25°C.
- Wi-Fi модуль для возможности управления кондиционером через Смартфон/ Планшет (ОС: Android, iOS);
- Серия с повышенным ресурсом работы, разработанная для профессиональных инсталляций
- Технология инверторных кондиционеров от компании DAIKIN (электроника и компрессор Daikin);
- Премиальная комплектация GENERATON V (энергоэффективность класса A+++), интеллектуальная оттайка, подогрев компрессора и поддона;
- Технология «I-Action» – плавная и стабильная работа компрессора на сверхнизких частотах (1Гц);
- Режим энергосбережения;
- Эффективный и экологически безопасный фреон R-32;
- Запуск и работа в диапазоне от 95 В до 260 В;
- Noise Analysis Technology — бесшумная работа внутреннего и наружного блоков;
- Технология «Stable Frequency Control» — стабильная работа Cooper&Hunter CH-S09FTXN-NG на сверхнизких частотах (15 Гц);
- Система «мягкого» старта компрессора с пусковым током ниже 5А;
- Энергопотребление в режиме ожидания составляет всего 1 Вт;
- Температурный контроль с точностью 0,5°C;
- Индикация текущей и заданной температуры воздуха;
- Turbo режим включается одним нажатием кнопки для интенсивного охлаждения или нагрева воздуха;
- Автоматический выбор режимов работы: охлаждение, обогрев, вентиляция, осушение;
- Исключение обдува холодным воздухом за счет задержки пуска вентилятора;
- Широкоугольные жалюзи, создающие охват всего объема помещения;
- Режим SLЕЕР для комфортного сна.
- Функция автоперезапуска модели CH-S09FTXN-NG с запоминанием настроек;
- Функция самоочистки от влаги исключает образование плесени и размножение бактерий внутри блока;
- Самодиагностика основных блоков и режимов работы.
- Корпус легко разбирается для удобства чистки;
- Может комплектоваться двумя фильтрами на выбор (опция): фильтр из активированного угля «Анти-запах»; фильтр «Антибактериальный подавитель»; Электретный пылеулавливающий фильтр; фильтр «Нано-титановый антихимический катализатор»; Катехиновый фильтр;








Завантажити PDF