Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S18FTXC R32 Wi-Fi
Доставка по Україні БЕЗКОШТОВНО!
- Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S18FTXC R32 Wi-Fi серія Sigma працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для приміщень площею до 50 м²
- Тепловий насос працює з високою енергоефективністю класу A++ в режимі обогріву (от -15°С до +24°С).
- У режимі охолодження показник енергоефективності A++ (от +18°С до +52°С).
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфон.
Технічні характеристики Cooper&Hunter CH-S18FTXC R32 Wi-Fi:
Основні функції:
| Фільтрування | так |
| Охолодження | так |
| Осушення повітря | так |
| Обігрів | так |
| Вентиляція | так |
| Іонізація | так |
Основні характеристики:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 1,19 (0,32-2,46) / 1,19 (0,35-2,30) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 6,4(А++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 4,8(А++) |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 26/29/39/43 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 890х598х372 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 972х302х224 |
| Розмір приміщення, м² | 50 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 5,27 (1,00-6,70) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 5,50 (1,10-6,80) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 850/720/570/480 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Колір | Білий |
| Енергоефективність у режимі охолодження (EER) | 4,43 |
| Енергоефективність в режимі нагрівання (COP) | 4,64 |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -15°С до +24°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от +18°С до +52°С |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | так |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Авторозморожування | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | Daikin |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Синоніми назви | CH S 18 FTXC |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 560 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 12,7/1/2" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,38/1/4" |
Документація для Cooper&Hunter CH-S18FTXC R32 Wi-Fi
| Інструкція з експлуатації | Скачать PDF |

- Wi-Fi модуль для возможности управления кондиционером через Смартфон/ Планшет (ОС: Android, iOS);
- Step-less Fan Control – уникальная технология плавной регулировки скорости вентилятора внутреннего блока в широком диапазоне от 1 до 100%;
- Технология «I-Action» – плавная и стабильная работа компрессора на сверхнизких частотах (1Гц);
- Температурный диапазон эффективной работы от -15°C до +24°C на тепло, от -15°C до +48°C на холод;
- Премиальная энергосберегающая комплектация «GENERATON III» (повышенный контроль качества сборки и материалов).





Скачать PDF