Кондиціонер тепловий насос Cooper&Hunter CH-S12FTXR2-NG R32 Wi-Fi
Доставка по Україні БЕЗКОШТОВНО!
- Кондиціонер тепловий насос Cooper&Hunter CH-S12FTXR2-NG R32 Wi-Fi серія Nordic Continental працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для приміщень площею до 35 м²
- Клас енергоефективності в режимі обігріву А+ (-25 ... +24).
- У режимі охолодження показник енергоефективності A++ (-15 ... +42).
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфон.
Технічні характеристики Cooper&Hunter CH-S12FTXR2-NG R32 Wi-Fi:
Основні функції:
| Фільтрування | так |
| Охолодження | так |
| Осушення повітря | так |
| Обігрів | так |
| Вентиляція | так |
| Іонізація | так |
Основні характеристики:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 1.09 (0.09-1.45) / Тепло: 0.99 (0.18-1.50) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 7.0 (А++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 4.0 (А+) |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 26/28/30/32/35/38/42 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 848x596x320 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 845x289x209 |
| Розмір приміщення, м² | 35 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 3.50 (0.70-4.00) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 3.67 (0.80-4.50) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 390/420/450/490/560/620/680 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Колір | Білий |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | -25 ... +24 |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | -15 ... +42 |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | да, до -25°C на обогрев |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | DAIKIN |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 540 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 |
| Максимальний перепад висоти, м | 20 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 9,53 / 3/8" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,38 / 1/4" |

- Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло у північних країнах;
- Температурний діапазон ефективної роботи від -25°С до +50°С;
- Спеціальний алгоритм роботи, який забезпечує стабільну та ефективну роботу при низьких температурах на вулиці, підігрів компресора та піддону, регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блоку;
- Технологія «I-Action» – плавна та стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
- Вищий клас енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація за типом А+++ Class Energy Efficiency – GENERATON VI;
- "CH 7-SKY Technology" – комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії;
- Інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дозволяє кондиціонеру робити самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій, методом миттєвої заморозки, та наступним нагрівом пластин теплообмінника до + 57-58°C. Кондиціонер повністю очищується за 30 хвилин. Це економить час та гроші на сервісному обслуговуванні, та дозволяє отримати здорове повітря;
- Wi-Fi модуль, для можливості керування кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS);
- Захист вашого будинку від замерзання: функція «+ 8°С». Кондиціонер буде підтримувати температуру + 8°С, що не дозволяє заморозити приміщення та споживає мінімум електроенергії;
- Можливість підключення дротового пульта зі здатністю двотижневого програмування та приєднання до системи розумного дому BMS (опція).




