Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXE2-NG R32 Wi-Fi
Доставка по Україні БЕЗКОШТОВНО!
- Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXE2-NG R32 Wi-Fi серія Alpha NG Inverter працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для приміщень площею до 35 м²
- Тепловий насос працює з високою енергоефективністю класу A++ в режимі обогріву (от -15°С до +24°С).
- У режимі охолодження показник енергоефективності A++ (от -15°С до +48°С;).
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфон.
Технічні характеристики Cooper&Hunter CH-S12FTXE2-NG R32 Wi-Fi:
Основні функції:
| Фільтрування | так |
| Охолодження | так |
| Осушення повітря | так |
| Обігрів | так |
| Вентиляція | так |
| Іонізація | так |
Основні характеристики:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 0.97 (0.12-1.40) / Тепло: 0.92 (0.12-1.50) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 6,1(А++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 4,6(А++) |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 24/28/37/40 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 842×596х320 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 790х275х200 |
| Розмір приміщення, м² | 35 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 3,50 (0,60-3,60) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 3,60 (0,60-3,80) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 660/540/460/330 |
| Напруга, В/Гц/Ф | 220-240/50/1 |
| Колір | Білий |
| Енергоефективність у режимі охолодження (EER) | 3,60 |
| Енергоефективність в режимі нагрівання (COP) | 3,82 |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -15°С до +24°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от -15°С до +48°С; |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | до -15°C на обогрев |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Авторозморожування | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | Daikin |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Синоніми назви | CH S 12 FTXE |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 540 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 9,53/3/8" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,38/1/4" |

- "CH 7 - SKY Technology" - комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії;
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS);
- "CH SMART-ION Filter" - технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Робота від -15 °C до +48 °C на охолодження і від -15 °C до +24 °C на обігрів;
- Преміальна енергозбережна комплектація GENERATON VI (підвищений контроль якості складання і матеріалів);
- Вдосконалене програмне забезпечення, яке оптимізує роботу кондиціонера в широкому діапазоні частот обертання компресора;
- Самоочищення внутрішнього блоку;
- Преміальний пульт дистанційного керування з новим ергономічним корпусом, нічним підсвічуванням і бактерицидним покриттям;
- Функція "I FEEL" - вбудований датчик температури в пульт дистанційного керування. Точність підтримки температури 0,5 °C;
- Технологія "I-Action" - плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
- Безперебійна робота в діапазоні 96 В-260 В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Захист вашого будинку від замерзання: функція "8 градусів". Кондиціонер підтримуватиме температуру 8 °C, не дозволяючи заморозити приміщення і споживаючи мінімум електроенергії;
- Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення усього об'єму приміщення;
- Захист oт обмерзання зовнішнього блоку;
- 24-годинний таймер;
- Покриття "BLUE-FIN";
- Комфортна підтримка температури в нічному режимі "SLEEP";
- Автономне осушення;
- Захист компресора;
- Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря;
- Легко розбірний корпус для швидкого монтажу і чищення;
- Функція "Авторестарт" - автоматичний перезапуск із запам'ятовуванням налаштувань;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів, абсолютний захист від некоректних дій користувача з вказівкою помилки на дисплеї;
- Повна відповідність з діючою з 1 -01-2013 Директивою Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A++ SCOP A+




