Внутренний блок напольно-потолочного типа Cooper&Hunter GTH(12)BA-K3DNA1A /I
- Внутренний блок напольно-потолочного типа Cooper&Hunter GTH(12)BA-K3DNA1A /I серія Free Match працює на озонобезпечному фреоні R410a
- Призначений для приміщень площею до 35 м²
Технічні характеристики Cooper&Hunter GTH(12)BA-K3DNA1A /I:
Основні функції:
| Фільтрування | так |
| Охолодження | так |
| Осушення повітря | так |
| Обігрів | так |
| Вентиляція | так |
Основні характеристики:
| Тип фреону (холодоагент) | R410a |
| Розміри, мм | 1220х700х225 |
| Розмір приміщення, м² | 35 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 11,94/3,85K |
| Продуктивність обігріву, кВт | 11,94/3,85K |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
Додаткова інформація:
| Автоматичний перезапуск | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Пульт ДУ | так |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг, завод GREEГонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |





