Внутренний блок настенного типа Cooper&Hunter CHML-IW24AANK Wi-Fi
- Внутренний блок настенного типа Cooper&Hunter CHML-IW24AANK Wi-Fi серія Alpha Nordic Multi Light працює на озонобезпечному фреоні R410a
- Призначений для приміщень площею до 70 м²
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфон.
Технічні характеристики Cooper&Hunter CHML-IW24AANK Wi-Fi:
Основні функції:
| Фільтрування | так |
| Охолодження | так |
| Осушення повітря | так |
| Обігрів | так |
| Вентиляція | так |
| Іонізація | так |
Основні характеристики:
| Тип фреону (холодоагент) | R410a |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 30/33/40/45 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 1078х325х246 |
| Розмір приміщення, м² | 70 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 6,70 (2,00-8,20) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 7,25 (2,00-8,50 |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 850/950/1000/1100 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Енергоефективність у режимі охолодження (EER) | 3,62 |
| Енергоефективність в режимі нагрівання (COP) | 3,82 |
Додаткова інформація:
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -15°С до +27°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от -5°С до +48°С |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | так |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Пульт ДУ | так |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 15,88/5/8" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,35/1/4" |





