Кассетный кондиционер Cooper&hunter CH-C48NK2/CH-U48NM2
- Кассетный кондиционер Cooper&hunter CH-C48NK2/CH-U48NM2 серія Nordic Commercial працює на озонобезпечному фреоні R410a
- Призначений для приміщень площею до 140 м²
Технічні характеристики Cooper&hunter CH-C48NK2/CH-U48NM2:
Основні функції:
| Фільтрування | так |
| Охолодження | так |
| Обігрів | так |
| Вентиляція | так |
Основні характеристики:
| Тип фреону (холодоагент) | R410a |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 4.80 / Тепло: 4.90 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку Дб | 60 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 52/47/46/43 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 1120×1100×440 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 850×325×850 (панель - 950×60×950) |
| Розмір приміщення, м² | 140 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 13.20 |
| Продуктивність обігріву, кВт | 14.50 |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 1650/1610/ 1500/1300 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Колір | Білий |
| Енергоефективність у режимі охолодження (EER) | 2.91 |
| Енергоефективність в режимі нагрівання (COP) | 3.02 |
Додаткова інформація:
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -10°С до +24°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от -15°С до +43°С |
| Самодіагностика | так |
| Пульт ДУ | так |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Максимальна довжина магістралі, м | 30 |
| Максимальний перепад висоти, м | 30 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 19,05/3/4" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 12,70/1/2" |

Сooperandhunter CH-C48NK2/CH-U48NM2 - кондиционер кассетного типа, снабженный:
- функцией защиты от неправильного подключения электропитания
- долговечным моющимся фильтром
- компактным размером
- дренажным насосом
- стильным дизайном
- малошумным вентилятором
- функцией автоматического распределения воздуха в режиме SWING (управление воздушным потоком с помощью жалюзи)
- функцией самодиагностики (быстрое нахождение возможных неисправностей;снижение времени и расходов на их устранение)
- функцией автоматической защиты от перепадов напряжения




