Канальный кондиционер Cooper&hunter CH-IDS085PRK /CH-IU085RK
- Канальный кондиционер Cooper&hunter CH-IDS085PRK /CH-IU085RK серія Nordic Commercial Inverter R32 працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для приміщень площею до 85 м²
- Клас енергоефективності в режимі обігріву А+ (от -20°С до +24°С).
- У режимі охолодження показник енергоефективності A++ (от -20°С до +48°С).
Технічні характеристики Cooper&hunter CH-IDS085PRK /CH-IU085RK:
Основні функції:
| Фільтрування | так |
| Охолодження | так |
| Осушення повітря | так |
| Обігрів | так |
| Вентиляція | так |
Основні характеристики:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 2,70 / Тепло: 2,65 |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 6,10 (А++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 4,00 (А+) |
| Рівень шуму зовнішнього блоку Дб | 53 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 42/40/37/35 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 920х427х790 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 1360х220х474 |
| Розмір приміщення, м² | 85 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 8,50 |
| Продуктивність обігріву, кВт | 8,80 |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 1500 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Енергоефективність у режимі охолодження (EER) | 3,15 |
| Енергоефективність в режимі нагрівання (COP) | 3,32 |
Додаткова інформація:
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -20°С до +24°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от -20°С до +48°С |
| Інверторне керування | так |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Пульт ДУ | так |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 610 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 50 |
| Максимальний перепад висоти, м | 25 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 15,88/5/8" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 9,58/3/8" |

Кондиционер канального типа CH-IDS085PRK /CH-IU085RK для помещений до 85 м²:
- долговечный моющийся фильтр
- дренажный насос в комплекте
- эффективная теплоотдача внутреннего блока
- компактные габаритные размеры
- функция самодиагностики (быстрое нахождение возможных неисправностей;снижение времени и расходов на их устранение)
- малошумный вентилятор
- функция защиты от неправильного подключения электропитания
- возможна длина трубопровода до 75 м (для моделей CH-IDS160PRK/CH-IU160RM, CH-IDS140PRK/CH-IU140RM, CH-IDS125PRK /CH-IU125RM )
- легкий монтаж




